24 listopada Forum Akcji Katolickiej na Jasnej Górze PDF Drukuj Email
środa, 23 października 2019 13:48

„Mamy więc silną nadzieję, że uroczystość Chrystusa - Króla, którą odtąd corocznie obchodzić będziemy, sprowadzi na nowo społeczeństwo do najukochańszego Zbawiciela”.

Pius XI, „Quas primas”

 

Zapraszam Serdecznie Czcigodnego Księdza Asystenta
Szanownego Pana Prezesa, Szanowną Panią Prezes, 
Członków Parafialnych Oddziałów

na Forum Akcji Katolickiej, które odbędzie się 24. LISTOPADA na Jasnej Górze. Spotkanie rozpoczną wykłady, które wygłoszą prelegenci o godz. 16:00
w Kaplicy Różańcowej na Jasnej Górze.

Tegoroczne Forum będzie doskonałą okazją nie tylko do wysłuchania wykładów, ale przede wszystkim podziękowania Chrystusowi za obronę Jasnej Góry podczas czerwcowego marszu środowisk LGBTQ. Przede wszystkim poprzez Forum, chcemy wyrazić wdzięczność za dar beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego, ustanowienie roku 2020 Rokiem Świętego Jana Pawła II oraz uczcić przed Obliczem Czarnej Madonny 35 rocznicę męczeńskiej śmierci Księdza Jerzego Popiełuszki.

Po zakończeniu części o charakterze formacyjnym weźmiemy udział w uroczystej Eucharystii
w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej o godz. 18:30. Jesteśmy w miejscu szczególnym, dlatego koniecznie prosimy zabrać ze sobą na Forum sztandary Parafialnych Oddziałów.

Eucharystia  Akcji Katolickiej w kaplicy Cudownego Obrazu będzie okazją nie tylko do uczczenia Królowej Polski, ale również okolicznością do zawierzenia siebie i  Akcji Katolickiej Matce Zbawiciela. Uprzejmie proszę, by datę 14 listopada uznać za ostateczny termin zgłaszania uczestników.
W sprawie zgłoszeń prosimy dzwonić pod numery: 505 125 878; 503 629 299 do wtorku 14 listopada
.

Na spotkanie zapraszamy członków naszych rodzin oraz sympatyków Akcji Katolickiej.

Z wyrazami szacunku