15.02.2020 Dzień Skupienia Regionu Wieluńskiego w Zajączkach PDF Drukuj Email
czwartek, 06 lutego 2020 21:52


Przypominamy Czcigodnym Kapłanom, Prezesom, Członkom Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej regionu wieluńskiego o Dniu Skupienia , który odbędzie się w kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Zajączkach.

Nasze wspólne świętowanie rozpoczniemy od spotkania z Chrystusem obecnym w Eucharystii o godz. 10:00. Mszy św. przewodniczyć będzie asystent DIAK, ks. Radosław Rychlik. W gronie koncelebransów znajdą się kapłani regionu wieluńskiego.

Po zakończeniu Eucharystii przeniesiemy się do miejscowej remizy OSP. Tam cykl wykładów wygłoszą dla nas: prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej, dr Artur Dąbrowski, asystent DIAK, ks. Radosław Rychlik oraz prezes fundacji "Servire homini", ks. Sławomir Bednarski. Uwieńczeniem całości będzie poczęstunek.

Przypominamy, że termin zgłaszania osób oraz POAK-ów, mija w czwartek, 13 lutego. Ze względu na sprawy organizacyjne, uprzejmie prosimy o przestrzeganie niniejszego terminu. Wszelkie informacje na temat Dnia Skupienia (włącznie z rejestracją) prosimy kierować na numer telefonu:  668 615 527.


Ks. Andrzej Chałupka, proboszcz parafii św. Franciszka z Asyżu w Zajączkach
Grzegorz Wydmuch, prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Zajączkach