Prezes Centrum Życia i Rodziny, Paweł Ozdoba na audycji Akcji Katolickiej. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 października 2020 08:46

Dziś (12 października) w Radio Jasna Góra na 100, 6 fm, o godz. 10:30, w audycji Akcji Katolickiej zagości, prezes Centrum Życia i Rodziny, Paweł Ozdoba. Audycję można odsłuchać przez Internet oraz poprzez bezpłatną aplikację Radio Jasna Góra.

Tradycyjnie jak w każdy poniedziałek zapraszamy serdecznie na audycję «Senior w eterze», którą poprowadzi dr Artur Dąbrowski, prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej. Gościem dzisiejszego odcinka będzie Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny. Jak wiadomo, Centrum Życia i Rodziny jest organizatorem Marszy dla życia i rodziny, które obecnie odbywają się w 120 miastach. Pan Paweł zabiera głos w przestrzeni publicznej, kiedy podczas debaty akademickiej na polskich uniwersytetach cenzuruje się opinie wykładowców o konserwatywnych poglądach. Nade wszystko, jak twierdzi: "Mobilizujemy opinię publiczną do działania, kiedy zagrożone są podstawowe wartości".
Dziś nie tylko seniorzy mają okazję usłyszeć o zachodzących w świecie i w Polsce zmianach cywilizacyjnych i burzącym fundamentalny porządek marksizmie kulturowym. Na kanwie niniejszych kwestii ukazana zostanie rola i zaangażowanie seniorów w obronę rodziny i wartości życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. O tym wszystkim opowie nam dziś Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny.
Rena Olczyk, wiceprezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej