#SOLIDARNIZPRZEDSIĘBIORCAMI2020 PDF Drukuj Email
piątek, 13 listopada 2020 20:28

 

W „Etyce Solidarności” ks. Józef Tischner zadał nam ważne pytanie: „Cóż znaczy być solidarnym?” Z pewnością każdy z nas w tej materii zadbałby o to, by udzielić konkretnej odpowiedzi. Jednak w tej materii warto podążać drogą wytyczoną przez krakowskiego filozofa, który udziela niezwykle cennej odpowiedzi twierdząc, że bycie solidarnym to „znaczy nieść ciężar drugiego człowieka”.

W okolicznościach związanych z pandemią koronawirusa Akcja Katolicka Archidiecezji Częstochowskiej oraz Studio filmowe i telewizyjne „Studio Częstochowa”, solidaryzując się z podmiotami, które odczuwają skutki restrykcji związanych z COVID 19, zaprasza lokalnych przedsiębiorców do wzięcia udziału w akcji: #SOLIDARNIZPRZEDSIĘBIORCAMI2020, polegającej na nagraniu i emisji spotów reklamujących daną branżę na stornach internatowych, mediach społecznościowych. Projekt realizujemy całkowicie nieodpłatnie. Wspieramy każdą gałąź przemysłu i usług. Każdy podmiot jest dla nas ważny.

Właśnie dziś, 13 listopada pod Jasną Górą wystartowaliśmy z naszą inicjatywą #SOLIDARNIZPRZEDSIĘBIORCAMI2020 eksponując zakupione od producentów kwiatów z Lublińca 1200 chryzantem, którymi przyozdobiliśmy figurę Matki Bożej.
Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod numerami:
5️⃣0️⃣7️⃣ 5️⃣8️⃣5️⃣ 5️⃣5️⃣4️⃣
6️⃣0️⃣4️⃣ 1️⃣4️⃣5️⃣ 7️⃣0️⃣8️⃣
Zgłoszenia przyjmujemy również drogą mailową:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dr Artur Dąbrowski, prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej,
Artur Broncel, „Studio Częstochowa”.