Zapraszamy nauczycieli i pedagogów na wideokonferencję poświęconą rodzinie w RODN "WOM" w Częstochowie. PDF Drukuj Email
sobota, 21 listopada 2020 11:17

Drodzy Nauczyciele!

W ramach Programu Pełnomocnika Rządu do spraw Polityki Demograficznej na Rok 2020, "Po pierwsze Rodzina" Akcja Katolicka Archidiecezji Częstochowskiej realizuje zadanie "Wspólne dobro - Rodzina". W zakres zadań wpisuje się zaplanowana na 30 listopada 2020 o godz. 16.00 wideokonferencja "Szczęśliwa Rodzina", którą poprowadzi dla Państwa Dyrektor Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Częstochowie, Elżbieta Doroszuk.

Szkoleniu patronuje Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej. Zapisy przyjmowane są na stronie Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Częstochowie. Każdy z nauczycieli drogą elektroniczną, po odbyciu szkolenia, otrzyma stosowne zaświadczenie, które z pewnością przyda się w celu podniesienia własnych kwalifikacji zawodowych oraz realizacji planu rozwoju zawodowego.

Z pewnością zaangażowane w szkolenie podmioty: Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Pełnomocnik Rządu do spraw Polityki Demograficznej na ROK 2020, Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Akcja Katolicka Archidiecezji Częstochowskiej, gwarantują wysoki poziom kształcenia, który przyczyni się do promocji rodziny i małżeństwa na każdym szczeblu edukacji.

Dr Artur Dąbrowski, prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej,

Elżbieta Doroszuk,  dyrektor RODN "WOM" w Częstochowie,

KS. Radosław Rychlik, asystent Akcji Katolickiej Archidiecezji Częstochowskiej.

 

Poniżej znajduje się link do karty zgłoszenia, którą należy wypełnić w celu otrzymania zaświadczenia potwierdzającego uczestnictwo w wideokonferencji "Szczęśliwa Rodzina".

https://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/karta1.php